Pracownik produkcji - praca od zaraz, sprawdź ile zyskasz! - Bielany Wrocławskie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Twoje zadania:
  • obsługa prasy i mieszalnika oraz nadzór nad prasami
  • wspieranie innych obszarów produkcyjnych

Jeśli jesteś:
  • gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • posiadasz wykształcenie zawodowe, znajomość zagadnień technicznych oraz uprawnienia zezwalające na obsługę suwinicy(mile widziane)

To jesteś odpowiednim kandydatem, aby rozpocząć z nami współpracę!

W zamian zyskasz:
  • stabilne środowisko pracy oraz umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy zasadniczej 3300zł oraz premii do 600zł
  • wolne weekendy - pracujemy jedynie od poniedziałku do piątku
  • super atmosfera, a także opieka koordynatora ds. personalnych

Nie wymagamy doświadczenia! Jedynie podstawowej wiedzy technicznej!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy