Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Pracownik produkcji- praca od 7:00-15:00

Bielany Wrocławskie, Wrocław, Kobierzyce, Żórawina, Oława, dolnośląskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn i narzędzi
  • wykonywanie czynności w określonym czasie z zachowaniem paramentów jakościowych
  • przestrzeganie regulaminu wewnętrznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • chęć do pracy i doskonalenia swoich umiejętności
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • swoją ofertę kierujemy do każdego, niezależnie od płci. a także posiadanego wykształcenia i doświadczenia

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2 100 zł brutto
  • po okresie próbnym włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego
  • dla osób chętnych płatne nadgodziny
  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy z Oławy i okolicznych miejscowości
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja