Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko

Pracownik Produkcji - Praca na produkcji rur.

Miejsce pracy: Kleszczów

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń,
  • Organizacja ciągu produkcji, prawidłowa realizacja zleceń,
  • Prace pomocnicze.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,
  • Możliwość rozwoju talentów technicznych,
  • Praca w systemie 3-zmianowym.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku "Aplikuj" lub kontakt telefoniczny 512-481-491.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
19PLN - 19PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia za wydajność
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji