Pracownik produkcji - Poznań

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Pracownik produkcji / magazynu w renomowanej Firmie w Poznaniu
lokalizacja: Poznań, Starołęka

OFERUJEMY:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + liczne premie
• dla ambitnych szkolenia, które podwyższą Twoje kwalifikacje oraz przygotują do pracy na stanowisku młodszego operatora
• pracę od zaraz
• legalizacja pobytu i pracy dla obcokrajowców
• zakwaterowanie dla pracowników

TWOJE OBOWIĄZKI:
• kontrola jakości produkowanych profili PCV,
• pakowanie profili do palety,
• współpraca z operatorem,
• utrzymywanie porządku oraz czystości w miejscu pracy,
• przestrzeganie przepisów BHP.

Oferta jest skierowana również dla obywateli Białorusi i Ukrainy
Za szczegółową informacją prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.
Zapraszamy również bezpośrednio do biura Fallwork ul. Towarowa 35, piętro 5, Poznań.

Работник производства / склада в престижной фирме в Познани
Местонахождение: Познань, Староленка

Мы предлагаем:

- договор: трудовой договор ( умова о праце )
- привлекательная базовая зарплата + многочисленные бонусы
- амбициозные тренинги, которые повысят вашу квалификацию и подготовят вас к работе в качестве младшего оператора
- работа от сейчас
- легализация проживания и работы иностранцев в Польше
- предоставляем жилье для сотрудников
- быстрое трудоустройство

ВАШИ ОБЯЗАННОСТИ:
- контроль качества профилей для окон,
- упаковка профилей на поддоны,
- сотрудничество с оператором,
- поддержание порядка и чистоты на рабочем месте,
- соблюдение правил техники безопасности.

Предложение также адресовано гражданам Беларуси и Украины
Для получения подробной информации, пожалуйста, свяжитесь с нами по номеру
• 883 993 306
• 884 399 130
• 883 983 667

Мы также приглашаем вас непосредственно в офис Fallwork, ul. Towarowa 35, этаж 5, Познань.

Oczekiwania:
- chęć do podjęcia pracy
- sprawność i siła fizyczna
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
Требования:
- физическая подготовка
- готовность к работе от сейчас