Pracownik produkcji - pełen etat

FallWork Sp. z o.o.

Września, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Września

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

SZUKAMY OSÓB NA PEŁEN ETAT

Zakres obowiązków:

- wykonywanie prostych czynności na linii produkcyjnej

- przygotowanie produktów pod wysyłkę

- etykietowanie materiału

- kontrola wagi wyrobu

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie w powierzone zadania

- brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio do naszego Klienta

- atrakcyjną - 3000zł brutto /mc plus premie

- odzież ochronną/roboczą

- wsparcie przyjaznego zespołu

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w Międzynarodowej Firmie Produkcyjnej

- pracę od poniedziałku do piątku

APLIKUJ: WYŚLIJ CV

NAPISZ SMS o treści: praca

ZAPRASZAMY DO BIURA: Poznań, ul. Towarowa 35, piętro V. Godziny otwarcia biura: 9:00-17:00.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231