Pracownik produkcji - Panie i Panowie (praca od zaraz)

Gi Group Poland S.A.

Tychy, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Tychy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca na linii produkcyjnej w branży spożywczej
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • układanie produktu w opakowaniach jednostkowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęci jej wyrobienia
  • zdolności manualnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

CO OFERUJEMY?

  • pracę w systemie II - zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • stawkę podstawową 3740 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • opiekę Konsultanta Gi podczas całego okresu zatrudnienia
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.