Pracownik produkcji - palety– od zaraz (OT)

IPF Global

okolice Hamburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji przy produkcji palet– od zaraz!

Niemcy, okolice Hamburga

Obowiązki:

  • praca w firmie produkującej palety drewniane, skrzynie, opakowania z drewna
  • zbijanie palet pistoletem pneumatycznym
  •  obsługa maszyn stolarskich – cięcie desek itp.
  •  przenoszenie palet
  •  prace pomocnicze na produkcji

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość-dobry stan zdrowia
  • prawo jazdy kategorii B

                                                            Oferujemy:

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) na warunkach polskich (składki na ubezpieczenie społeczne w ZUS)
  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  możliwość pracy na dłuższy okres czasu
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  • zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  •  pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
  •  gwarancję zakwaterowania
  •  prace w polskim zespole
  •  możliwość wzrostu stawki godzinowej po okresie próbnym po ocenie kwalifikacji przez klienta
  • 100 € premii za polecenie pracownika

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki

- praca w firmie produkującej palety drewniane, skrzynie, opakowania z drewna

- zbijanie palet pistoletem pneumatycznym

- obsługa maszyn stolarskich – cięcie desek itp.

- przenoszenie palet

- prace pomocnicze na produkcji

mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji