Pracownik produkcji palet

Job-Now

Torgau, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Job- Now działając na zlecenie agencji zatrudnienia Europa Job posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osób na stanowisko: pracownik produkcji palet

Miejsce pracy: Torgau

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej
  • prace porządkowe
  • nadzorowanie przebiegu procesu oraz kontrola jakości wyprodukowanych palet
  • obsługa maszyn produkujących palety euro i inne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji lub na podobnym stanowisku
  • dokładność
  • posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
  • możliwość podjęcia pracy na terenie Niemiec w systemie 4 brygadowy, 3 zmianowy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, lecz mile widziana

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie w okolicach Lipska
  • praca 3-zmianową ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • umowę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków wraz z dodatkami (+25%-nocki; +50%-niedziele; 100%-święta)
  • opiekę polskiego koordynatora, znajdującego się na terenie Niemiec
  • opiekę i pomoc rekrutera, również po rozpoczęciu zatrudnienia
  • terminową płatność wynagrodzenia na podany rachunek bankowy
  • zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ
  • możliwość ubiegania się o pasek wynagrodzeń po otrzymaniu wypłaty na konto bankowe
  • mieszkanie oddalone 4-6 km od miejsca pracy
  • możliwość awansu na wyższe stanowisko

KAMIL - 537 057 908

Prezentacja firmy

W firmie Job-Now panuje rodzinna atmosfera, stawiająca bezpieczeństwo i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji