Pracownik produkcji palet - umowa o pracę

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kwidzyn, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kwidzyn
Lokalizacja: Kwidzyn

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia od zaraz?
Mam dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Oferujemy Ci:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie 4 - brygadowym
  • 8 godzinny dzień pracy,
  • Praca w godzinach 6:00 14:00 / 14:00 - 22: / 22:00 - 6:00,
  • Stawkę podstawową + stała premia w wysokości do ok. 20% wynagrodzenia + dodatek za pracę w systemie 4 - brygadowym do 25 % wynagrodzenia.

UWAGA! KLIENT PO OKRESIE PRÓBNYM, MOŻE SFINANSOWAĆ KURS OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH/ ŻURAWIA / PRAWO JAZDY KAT. T.

  • Jesteś gotowość do pracy w systemie 4 - brygadowym,
  • Umiesz obsługiwać urządzenia do obróbki drzewnej - ta umiejętność będzie mile widziana,
  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub jesteś gotowy aby je wykonać.

Twoje zadania na tym stanowisku to:
  • Kontrola jakości desek na tartaku,
  • Składanie elementów palet,
  • Prace pomocnicze i inne obowiązki zlecone przez przełożonego.

Zapraszamy do aplikowania!

Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy 5 osób.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: PFTR/08/2019/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.