Pracownik produkcji- pakowanie śledzi

Katwijk, Holandia, zagranica

IN PERSON Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• pakowanie śledzi

• obsługa maszyn

• kontrola jakości

• przenoszenie palet i pojemników

• czyszczenie pojemników

Wymagania

• doświadczenia w pracy produkcyjnej
• zaangażowania
• chęci do pracy w zespole
• dokładności

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało... nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesionalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny.

Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
10,23 zł - 10,23 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji