PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowanie, metkowanie i układanie ubrań

Euro Work

Holandia (Harderwijk, Hierden lub Ermelo), zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Harderwijk, Hierden lub Ermelo (Holandia)
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: 9 tygodni z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:
Praca jako pracownik produkcji. Polega m.in. na składaniu ubrań, pakowaniu i rozpakowywaniu, wieszaniu ubrań na wieszakach, prasowaniu, metkowaniu, naklejaniu oraz zszywaniu​​. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00 (w soboty w godzinach od 6:00 do 12:00​).

 Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę podstawową brutto 11,75 euro/h
  • Dodatek za pracę w nadgodzinach (+50% do każdej kolejnej godziny powyżej 40h tygodniowo)​
  • Przeciętnie 40 godzin pracy tygodniowo
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Kandydatów posiadających znajomość języka angielskiego na poziomie A1/A2
  • Osób gotowych do podjęcia pracy produkcyjnej
  • Kandydatów posiadających prawo jazdy
  • Osób posiadających doświadczenie w pracy produkcyjnej (będzie dużym atutem)

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work <br/> <br/>Jesteśmy agencją pośred... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
9 tygodni z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Zgodnie z treścią ogłoszenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie