Pracownik produkcji - pakowanie ciastek, Holandia - Maastricht

PrismaWorx

Holandia, Maastricht, zagranica

Opis stanowiska pracy

KRAZ: 23700

Mamy dla Ciebie propozycję pracy. Szukamy nowej osoby na stanowisko pracownika produkcji w  Maastricht - Holandia

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie pakowanie ciastek do pudełek. Zajmiesz się również zbieraniem i układaniem ciastek w stosy. Praca u nas to nie tylko produkcja, ale przede wszystkim dbałość o jakość i bezpieczeństwo. Wymaga od Ciebie dokładności i precyzji, a także znajomości zasad higieny i bezpieczeństwa w branży spożywczej.

Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy, dlatego stawiamy na otwartą komunikację i współpracę.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań;
  • Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność;

Co oferujemy:

  • Stawkę godzinową 14,97 euro brutto + dodatki;
  • Ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności;
  • Zakwaterowanie;
  • Pracę w międzynarodowym zespole;
  • Brak stawek wiekowych;
  • Darmowy transport do pracy;
  • Bezpłatna pomoc w załatwieniu zwrotu ubezpieczenia (zorgtoeslag);

Jeśli jesteś zainteresowany/a, kliknij przycisk 'Aplikuj', aby nasz rekruter mógł się z Tobą skontaktować. Dołącz do nas już teraz i zyskaj stabilną pracę, z którą zyskasz naprawdę wiele!

Prezentacja firmy

PrismaWorx to Niderlandzka firma, działająca na rynku już od wielu lat. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy