Pracownik Produkcji - Pakowacz / Production Worker - Packer

VIRTU Production sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Od: VIRTU Production sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą IFS, przestrzegając międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji – Pakowacz

Production Worker – Packer

nr ref. P/08/2017

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego;
  • produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych;
  • kontrola jakości wyprodukowanych produktów;
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości;
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • prowadzenie procesu produkcyjnego;
  • kontrola wyrobów;
  • uzupełnianie surowców;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • zdolności manualne;
  • dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • motywacja do pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię;
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • proces wdrożenia na stanowisku pracy prowadzony przez trenerów wewnętrznych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pracę w systemie 3-zmianowym;
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach.