Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/08/2018.

Pracownik Produkcji (Ozdoby okienne)

Szczecin, zachodniopomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • realizowanie zleceń produkcyjnych,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • zaangażowanie i chęci do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat w godzinach 6:00-14:00,
  • zdobycie doświadczenia w pracy na produkcji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowocześnie zarządzanej firmie.
Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Numer referencyjny: PPH/SZN/022018

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji