Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie wyrobu gotowego
  • Prowadzenie dokumentacji, raportów wykonanej pracy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełny etat)
  • Pracę w systemie 3 zmian
  • Dodatek za pracę w niedzielę
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Benefity (Multisport, pakiet ubezpieczeniowy, dostęp do pakietu medycznego)
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy z Łowicza, Bełchowa, Rawki, Kamiona, Bobrowników

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji