Pracownik produkcji/Operator Wózka

RADOMSKO, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży AGD poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Radomsko

Wymagania

Opis stanowiska:

• Kompletacja zamówień
• Załadunek, rozładunek towaru
• Rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokacje magazynowe
• Sporządzanie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

• Ukończony kurs obsługi wózka widłowego + UDT
• Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową
•Terminowość wypłat pensji(zawsze do 10 dnia miesiąca),
• Pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatny dojazd z okolic: Przedbórz, Pajęczno, Sulmierzyce, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Żytno.

GI GROUP sp. z o.o.
ul. Tysiąclecia 4/3
97-500 Radomsko

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 miesiąc
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
2.350,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji