Pracownik produkcji/Operator urządzeń

Derksen Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijającą się innowacyjną firmą z branży spawalniczej, zajmującą się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji/ Operator urządzeń

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż blach/rur ze stanowiska do napawania.
  • Wymiana części eksploatacyjnych wg harmonogramu.
  • Konserwacja maszyn wg harmonogramu.
  • Przygotowywanie materiałów do produkcji.
  • Obsługa półautomatycznego urządzenia do napawania.
    (sterowanie z portalu elektronicznego: wybranie odpowiedniego programu, dokonywanie korekt)
  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne - od 2500 zł netto/miesiąc.
  • Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna).
  • Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie).
  • Darmowa kawa, herbata + napoje.
  • Zniżka na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne).
  • Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę)

Wymagania

  • Chęć do pracy, zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej lub w pracy jako operator maszyn
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (od 06:00-18:00/ od 18:00-06:00) np. dwa dni pracy- dwa dni wolne, trzy dni pracy- trzy dni wolne

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji