Pracownik produkcji - operator pras (darmowy dojazd z Rondo Śródka)

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny

Poznań, wielkopolskie

Anna Lewecka Serwis Personalny to firma z branży HR. Rekrutujemy dla firm z różnych obszarów. Naszą misją jest maksymalne dopasowanie firmy i pracownika. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta - firmy produkującej części samochodowe, szukamy sprawnych fizycznie osób do pracy przy obsłudze pras.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

- Praca przy produkcji części do marek takich jak: Audi, BMW, Ford itp.

- Główne zadanie polega na obsłudze pras: różne procesy produkcyjne: prasa gnie wkładany arkusz lub wycina określony kształt.

- Kontrola i monitorowanie bieżącego procesu produkcji na prasach.

- Jest to praca fizyczna wymagająca dobrej kondycji fizycznej.

Oferujemy:

- Całkowicie legalne zatrudnienie.

- Bezpłatny transport z Ronda Śródka.

- W razie potrzeby pomoc w znalezieniu mieszkania kilka minut spacerem od Firmy.

- Praca na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6).

Wymagania:

- Dyspozycyjność od zaraz.

- Chęć pracy i gotowość do nauki.

- Dobra kondycja fizyczna.

- Zdolności manualne i zmysł techniczny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.