PRACOWNIK PRODUKCJI (OPERATOR MASZYN)

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Gliwice

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługuje naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

Jeśli chcesz podjąć pracę w firmie, która oferuje:

  • Nowe, konkurencyjne stawki:
    - 3-miesięczny okres próbny: 15,50 zł + 20% premii= 18,60 zł (ok. 3 100 zł brutto/m-c),
    - po 3 miesiącach: 17,00 zł + 20% premii= 20,40 zł (ok. 3 450 zł brutto/m-c),
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie Tenneco na podstawie umowy o pracę,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym,

A dodatkowo:

  • Płatne nadgodziny,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia,
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (kartę sportową- OK System, prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, bony i paczki na święta, ubezpieczenie grupowe),

Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej,
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Zdolności manualnych, dbałości o szczegóły,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.