Pracownik produkcji - operator maszyn

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Gliwice (Strefa Ekonomiczna)
Nr ref. SP/06/2018/G

Opis stanowiska pracy:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- drobne prace montażowe
- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
- dbałość o porządek na stanowisku pracy
- przestrzeganie przepisów BHP

Wymagamy:
- dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym, od poniedziałku do piątku
- chęć do nauki oraz duża motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy
- stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia pod firmę
- pracę w renomowanej firmie automotive
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.