Pracownik produkcji, operator maszyn

Work Service S.A.

Cieszyn, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Cieszyn

Work Service Czech s.r.o. jest międzynarodową agencją, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy.
Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426.
Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy.
W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy jak taką znaleźć.

Dla naszego klienta, producenta ogniotrwałej ceramiki, aktualnie poszukuję:
operatorów maszyn oraz pracowników produkcji.

Zatrudnienie w systemie 4 brygadowym w ruchu ciągłym.

Miejsce pracy: Trzyniec centrum, odległość od Cieszyna to 11 km.

Zadania:

• Prosta obsługa maszyn produkcyjnych.
• Obróbka produktu.

Wymagania:

• Manualna zręczność
• Odpowiedzialne traktowanie obowiązków pracowniczych

Oferta:

• Umowa o pracę, na pełen etat, od pierwszego dnia pracy.
• Wynagrodzenie: od 3.100 do 4.400 PLN brutto/miesięcznie.
• Trzynastki.
• Obiady w czasie pracy zapewnia pracodawca.
• Zaliczkę można pobrać po przepracowaniu tygodnia.
• Pomoc w załatwieniu formalności, oraz opieka koordynatora zapewniona.

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest agencja pośrednictwa pracy Work Service Czech s.r.o. Adres oddziału firmy: Hornopolní 3308/40, 702 00 Ostrava. Podanie danych osobowych zawartych w życiorysie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Odbiorcą danych osobowych są osoby zajmujące się rekrutacją pracowników. Przysługują Państwu następujące prawa: prawo do dostępu do danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.