Pracownik produkcji – operator maszyn

Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

44-109 GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem naszych wydziałów produkcyjnych PVC i Tekstylia, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

- nauka obsługi plotera lub maszyn drukujących,

- realizowanie zadań zleconych przez Lidera Zmianowego i Kierownika Produkcji,

- sprawdzanie zlecenia produkcyjnego i praca zgodna z nim,

- sprawdzanie poprawności wymiarów i jakości wydruków – zgłaszanie zauważonych niezgodności,

- docinanie banerów do zgrzewania,

- pomoc w rozkładaniu materiału na stole,

- pomoc przy nakładaniu rolek materiałów na maszynę,

- zbieranie dociętych wydruków z maszyny,

- składanie tekstyliów po docięciu,

- zwijanie banerów w rulon,

- pakowanie zgodnie z instrukcją.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym: 6:00-14:00, 14.00-22.00),

- chęci oraz motywacji do pracy przy produkcji,

- odpowiedzialności, komunikatywności,

- dokładności i systematyczności,

- zaangażowania oraz sumienności w pełnieniu obowiązków,

- gotowości do nawiązania dłuższej współpracy,

- mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji.

Nasza oferta:

- stabilna praca w jednej z najnowocześniejszych drukarni w Europie,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, dającego szansę rozwoju w branży poligraficznej lub produkcyjnej,

- szkolenia z obsługi najnowszych maszyn drukujących oraz ploterów do cięcia,

- przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole.

Prezentacja firmy

OPINION Strefa Druku to cyfrowa fabryka druku. <br/> <br/>Produkujemy ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji