PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR MASZYN/ NIEMCY

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Oferta promowana
Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:  PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR MASZYN

MIEJSCE PRACY: NIEMCY /  St. Leon-Rot

OPIS STANOWISKA:

|• Obsługa maszyn CNC (ustawianie w razie potrzeby)
 • Pomiary i sprawdzanie wyprodukowanych części za pomocą urządzeń pomiarowych
 • Obróbka detali (czyszczenie, pakowanie)
 • Monitorowanie i zapewnianie jakości podczas procesu produkcyjnego oraz
 po przetworzeniu
 • Prace konserwacyjne i czyszczące na używanych maszynach
 • Praca zgodnie z dokumentacją techniczną

 WYMAGANIA:
• Techniczne zrozumienie
• Ustrukturyzowany i zorientowany na rozwiązania sposób pracy
• szybkie zrozumienie, rzetelność i umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie na produkcji/ techniczne umiejętności/ produkcja tworzyw sztucznych (np. uszczelki etc.)

WYJEDŹ Z NAMI I ZDOBĄDŹ BONUSY NA START*:

  • 80€ - DODATEK DO TRANSPORTU
  • 50€ - DODATEK DLA KIEROWCY

(oferta ograniczona czasowo)

*więcej informacji uzyskasz u naszego rekrutera

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY: M.IN. SYSTEM POLEĆ PRACOWNIK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.