Pracownik produkcji/operator maszyn - lekka i prosta praca - 2 zmiany

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Miejsce pracy: strefa przemysłowa na granicy Bielska i Czechowic

Zadania:

  • Prosta obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Montaż małych detali;
  • Kontrola jakości i pakowanie gotowego produktu;

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00)
  • Dokładność i sumienność;
  • Chęć do nauki.

Oferujemy:

  • Nie musisz posiadać doświadczenia - Zapewniamy niezbędne przeszkolenie stanowiskowe;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - Początkowy okres zatrudnienia przez Adecco z możliwością zatrudniania bezpośredniego.
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków;
  • Możliwość pracy w nadgodzinach za atrakcyjne wynagrodzenia
  • Transport pracowniczy z określonych miejscowości
  • pakiet opieki medycznej;
  • Kartę sportową;
  • Pakiet znizek do sklepów sieciowych.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością zatrudniania bezpośredniego.

Zainteresowany osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Numer referencyjny: OMC/2020/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.