Pracownik Produkcji / Operator Maszyn -Dijon

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, okolice Dijon, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • produkcja elementów stalowych (pokrycia dachów, elewacje, części konstrukcyjne)
  • załadunek materiału na linię produkcyjną - stal
  • ustawienie i uruchomienie serii (bez programowania, obsługa pulpitu)
  • zapakowanie gotowego produktu i ułożenie na paletach
  • praca w zespołach międzynarodowych
  • praca zmianowa:  76H / 2 tygodnie :
    1 tydzień: Poniedziałek – Czwartek: 4:30- 12:30, Piątek : 6:00 - 16:00
    2 tydzień: Poniedziałek – Czwartek: 12:30-21:00
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • możliwość pracy w nadgodzinach od 36-43h +25%
  • dodatek: 5,75 €/dzień oraz  premia produkcyjna (uznaniowa)
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko warsztatu
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50 - 100e)
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zaangażowanie w powierzone zadania i dbałość o detale
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy