Pracownik produkcji okien/Stolarz (stolarka ALU i PCV)

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Wortegem-Petegem (Belgia), zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wortegem-Petegem (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w branży ogólnobudowlanej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Praca na produkcji przy stolarce aluminiowej lub PCV na atelier, w tym:

- profilowanie;

- wzmacnianie profili;

- obsługa maszyn produkcyjnych;

- montaż profili w ramach;

- piłowanie, mocowanie listew.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową (w zależności od doświadczenia 13,94-14,85 euro brutto/h);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1,składki odprowadzane od średniej krajowej);

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta Pracy Tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy przy produkcji i montażu stolarki okiennej;

- Mile widziane wykształcenie zawodowe (stolarz, ślusarz itp.);

- Umiejętność maszynowej obróbki elementów;

- Komunikatywna znajomość angielskiego lub francuskiego;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

- Motywacja do pracy, zaangażowanie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.