Pracownik produkcji - obróbka maszynowa

Work Service S.A.

44-100 Gliwice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: 44-100 Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Praca na linii produkcyjnej;
- Obsługa obrabiarki;
- Poprawne działania z zachowaniem wysokiej jakości;
- Dbanie o czystość w miejscu pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?
- Zdolności manualnych;
- Umiejętności pracy w grupie;
- Doświadczenia przy obsłudze maszyn - mile widziane;
- Motywacji do pracy na linii produkcyjnej.

CO OFERUJEMY?
- Umowę o pracę tymczasową;
- Wynagrodzenie zasadnicze + premia;
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta po okresie próbnym;
- Pracę na pełny etat;
- System 3-zmianowy;
- Pracę w miłej atmosferze;
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Dopłaty do posiłków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.