Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/5246

Obowiązki:

W pracy będziesz odpowiedzialny m. in. za:
- obsługę urządzeń rozmrażających, rozpakowywanie surowca,
- glazurowanie i sortowanie produktu
- liczenie opakowań, przyklejanie etykiet
- kontrolę produktu przy czujnikach wagi
- segregację odpadu produkcyjnego

Oferujemy:
- umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas,
- bogaty pakiet socjalny,
- prorodzinne podejście do pracowników,
- prywatna opieka medyczna,
- ubezpieczenie grupowe,
- Pracownicze Plany Emerytalne,
- owocowe i warzywne poczęstunki, posiłki regeneracyjne

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Poszukujemy osób, które: - szukają solidnego pracodawcy zapewniającego ustabilizowany rytm pracy, - szukają pracy na lata w rodzinnej firmie z wartościami. Jeżeli: - nie masz jeszcze doświadczenia?, nie martw się, zapewniamy szkolenie i opiekę przy wdrożeniu, - chcesz się rozwijać?, w Firmie Abramczyk możesz podnosić swoje kwalifikacje i awansować w naszej strukturze stawiamy na ciągły rozwój, - cenisz sobie dostęp do pakietów ubezpieczeń oraz prywatnej służby zdrowia?, dzięki pracy u nas możesz z tych udogodnień skorzystać.

Miejsce pracy: 85-776 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: - Wyślij do nas swoje CV - email: rekrutacja@abramczyk.pl - Telefon: 531 343 343 - kontakt osobisty: "ABRAMCZYK" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Inflancka 7 Bydgoszcz - Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. - Administratorem Państwa danych osobowych jest Abramczyk Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85-776), ul. Inflancka 7. Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli Państwo wyrazili stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Państwa wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pańskiej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@abramczyk.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. - Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Abramczyk Sp. z o.o. ul. Inflancka 7, 85-776 Bydgoszcz dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 1 miesiąca od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy