Pracownik produkcji - nowa firma w Gliwicach!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: 44-100 Gliwice

Obowiązki:

• praca przy produkcji w nowej firmie z branży motoryzacyjnej
• obsługa maszyn – bardzo duża automatyzacja
• dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
• wsparcie przy powstawaniu nowych linii
• wsparcie przy uruchamianiu nowych maszyn

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy produkcyjnej
• Mile widziane wyksztalcenie średnie techniczne
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1
• Znajomość mechanizmów procesu produkcji
• Szeroko rozwinięte kompetencje miękkie
• Chęć nauki i rozwoju – realna możliwość awansu na lidera zespołu

Oferta:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet benefitów
• Pełna wyzwań praca w nowej firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Umowa o pracę na okres próbny
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą bez udziału agencji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials