Pracownik produkcji-niemiecka umowa o pracę

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Utting (am Ammersee), zagranica

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY z zakwaterowaniem:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

Miejsce pracy:

- Utting (am Ammersee) w Bawarii

Rodzaj pracy :

przemysł samochodowy : praca jest w bardzo sterylnych warunkach i polega na monotonnym powtarzaniu tych samych czynności przy produkcji dachów szybowych do różnych marek samochodów (po jakimś czasie jest możliwość zmiany stanowiska)

Wynagrodzenie:

Wysokie wynagrodzenie wynika z ustawowych dodatków branżowych „Metall und Elektro“ i kształtuje się następująco:

- pierwsze 3 miesiące --- 10,91 EUR/godz

- miedzy 3. a 5. miesiącem --- 11,39 EUR/godz

- miedzy 5. a 7. miesiącem --- 12,34 EUR/godz

- miedzy 7. a15. miesiącem ---13,20 EUR/godz

- po 15. miesiącu ---15,66 EUR/ godz

Dodatkowe benefity:

  • zwrot kosztow za dojazd "od reki"
  • dodatki za prace ponad godzinową oraz po godz 20:00
  • zakwaterowanie (pokoje maksymalnie 2-osobowe) całkowicie bezpłatne przez pierwsze 3 miesiace (kolejne 3 miesiace pracodawca pokrywa polowe kosztow)
  • po zakończeniu okresu próbnego dodatki na wakacje i święta (300 EUR)
  • wsparcie polskojęzyczne na miejscu
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki:

  • chęć wyjazdu do Niemiec na stale
  • język niemiecki komunikatywny (wymóg konieczny)
  • kandydat nie może chorować na astmę
  • własny samochód

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV w języku niemieckim z aktualnym numerem kontaktowym

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kontrola jakości