PRACOWNIK PRODUKCJI/ NIEMCY

Dako Job Center

NIEMCY, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY

MIEJSCE PRACY:
-OKOLICE Norymberga/ NIEMCY

-OKOLICE BERLINA/ NIEMCY

OPIS STANOWISKA:

1. Pracownik produkcji - operator maszyn linia SMD (m/k) (Ustawiacz maszyn)
 Pacownik produkcji - operator maszyn linia SMD (m/k) (Ustawiacz maszyn) (regulator)
 ▪ Regulacja, konwersja, konserwacja i rozwiązywanie problemów systemów
 ▪ Udział w utrzymaniu prewencyjnym w celu zwiększenia dostępności systemów
 ▪ Zarządzanie dziennikami zmian i gromadzeniem danych BDE w systemach
 ▪ Udział w organizacji przepływu materiałów i udostępnianiu ich na czas
 ▪ Kontrola wzrokowa produkowanych zapalników pod kątem błędów lutowniczych i ich naprawa.
 ▪ Monitorowanie, planowanie i koordynacja działań/zadań asystentów
 ▪ Wspieraj naszych liderów zmian w ich pracy

  Poszukujemy osób posiadających:
 •   Umiejętności osobiste:
 ▪ W idealnym przypadku odpowiednie doświadczenie zawodowe
 ▪ Doświadczenie z systemami produkcyjnymi oraz ich utrzymaniem i serwisem będzie zaletą
 ▪ Dobra znajomość mechanicznych i elektrycznych urządzeń pomiarowych
 ▪ Dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows/MS Office)
 ▪ Samoorganizacja i myślenie zorientowane na rozwiązania
 ▪ Empatia i umiejętności komunikacyjne

2. Pacownik produkcji - kontrola jakości (m/k)

Kontrola wizualna i jakościowa
 ▪ Prowadzenie kart kontrolnych
 ▪ Komunikaty w systemie BDE (ilości, terminy, numery zamówień)

 Umiejętności osobiste:
 ▪ Dobre zdolności manualne
 ▪ W idealnym przypadku wstępne doświadczenie w obsłudze maszyn
 ▪ Gotowość do pracy zmianowej i elastyczność czasowa
 ▪ Znajomość języka niemieckiego od A2 / znajomość języka angielskiego B1 (opcjonalnie)
 ▪ Umiejętności pracy zespołowej
 ▪ Bez doświadczenia zawodowego

3.Pracownik produkcyjny (m/k/d) systemu odlewniczego
▪ Obsługa systemów odlewniczych i ustawianie linii SMD
▪ Wizualna kontrola wizualna i usuwanie wad jakościowych
▪ Prowadzenie kart kontrolnych, not towarzyszących towarom i raportów BDE
▪ Uporządkowanie i czyszczenie linii produkcyjnych oraz materiałów modernizacyjnych
▪ Wykonywanie prac konserwacyjnych
▪ Dokumentacja jakościowa i ilościowa procesu

▪ Doświadczenie zawodowe na produkcji będzie zaletą (mile widziani asystenci produkcji, pracownicy produkcyjni, pomocnicy, operatorzy maszyn, ale także osoby zmieniające karierę)
▪ Umiejętności manualne i motoryczne
▪ Elastyczność, niezawodny sposób pracy
▪ Znajomość języka niemieckiego A2
▪ Gotowość do zmiany

WYMAGAMY:

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
  • STARANNOŚĆ ORAZ SUMIENNOŚĆ
  • UMIEJĘTNOSĆ ZARZĄDZANIA CZASEM
  • GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM
  • PRAWO JAZDY KAT. B/ WŁASNY SAMOCHÓD - mile widziane
  • JĘZYK NIEMIECKI - MILE WIDZIANY

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.