Pracownik produkcji NIEMCY, z niemieckim

Justyna Janicka

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy stabilną pracę dla kobiet i mężczyzn w Niemczech z perspektywą pracy na stałe, bez pośredników!

Poszukujemy solidnych i dokładnych pracowników, którzy cenią sobie dobrą organizację i stabilność warunków zatrudnienia i pracy.

  • Obsługa i kontrola linii do produkcji prefabrykowanej folii Airpad
  • Kontrola procesu nawijania rolek w linii
  • Wsparcie dla innych linii produkcji folii
  • Kontrola jakości prefabrykowanej folii
  • Pakowanie i paletyzacja wyprodukowanych rolek folii
  • Zapewnienie porządku i czystości na stanowisku pracy/na linii

Wymogi:

  • Niemiecki komunikatywnie
  • Podstawowe umiejętności techniczne

Oferujemy:

  • Kurs przeszkalający do stanowiska pracy
  • Zatrudniamy kobiety i mężczyzn
  • Praca w solidnej firmie produkcyjnej w Niemczech
  • Niemiecka umowa o pracę
  • 13EURO brutto na godzinę
  • Zapewniamy zakwaterowanie
  • Możliwość pracy rotacyjnej 3/1 lub 4/1
  • 350km od przejścia granicznego w Jędrzychowicach

Prezentacja firmy

Jestem szwedzkim i polskim psychologiem i HR managerem, który od wielu l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis