Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia

Gi Group Poland S.A.

Chorzów, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Chorzów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami,
  • montaż, malowanie i kontrola jakości rdzeni magnetycznych,
  • przygotowanie wyrobów do kolejnego etapu produkcji,
  • przenoszenie elementów produkcyjnych,
  • wykonywanie prostych prac manualnych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
  • sumienność i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, uprawnienia do obsługi suwnic, doświadczenie w pracy w produkcji

CO OFERUJEMY?

  • zatudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę (pełen etat)
  • wynagrodzenie podstawowe miesięczne od 3 250,00 brutto + premie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia umiejętności i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia

Chcesz poznać więcej szczegółów? Wyślij swoje CV lub skontaktuj się z Nami! ]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.