Pracownik produkcji na jedną zmianę do końca grudnia

Poznań, wielkopolskie

Gi Group Poland S.A.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko przy produkcji na okres do końca grudnia.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • przygotowanie surowców do produkcji,
  • przenoszenie i mycie opakowań,
  • układanie towaru na magazynie.

Czego oczekujemy?

  • sumienności i dokładności,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę tymczasową z atrakcyjną stawką godzinową,
  • czas pracy od poniedziałku do piątku od godz.8:00 do 16:00.

Gi Group Poland S.Apracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in.... stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
26,00 zł - 26,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji