Pracownik produkcji - monter

Agencja Zatrudnienia KS Service

Turek, wielkopolskie

Miejsce pracy: Turek

OBOWIĄZKI

• Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych
• Pakowanie elementów na wózki, palety, a także pakowanie gotowych wyrobów do wysyłki
• inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

• gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie trzyzmianowym
• dyspozycyjność od zaraz
• dobra organizacja pracy własnej
• mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

OFERUJEMY

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12 złotych brutto
• dodatki za pracę na drugiej i na trzeciej zmianie
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.