PRACOWNIK PRODUKCJI / MONTER

Przeźmierowo, wielkopolskie

FPC POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów produktów
  • Testowanie urządzeń
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Kontrola jakości zmontowanych produktów

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych
  • Umiejętność obsługi narzędzi (w tym lutownicy)
  • Dobra organizacja pracy i analityczne myślenie
  • Komunikatywność

Wymagania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00
  • Miłą atmosferę pracy

Jesteśmy dynamicznym zespołem dostarczającym profesjonalne rozwiązania na polu... testowania elektroniki i wiązek elektrycznych. Nasze aplikacje zawierają zarówno sprzęt jak i oprogramowanie.

Dostarczane przez nas rozwiązania znajdują miejsce na produkcji wielu europejskich i światowych producentów.

Dostarczamy:
Rozwiązania testowe dla produkcji i testu wiązek elektrycznych
- testery, stoły testowe, moduły testowe oraz oprogramowanie
Rozwiązania testowe do testowania elektrycznego i funkcjonalnego układów płytek drukowanych PCB, elektroniki oraz produktów elektrycznych
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Kontrola jakości