Opis stanowiska pracy

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą klienta
  • praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna
  • benefity pozapłacowe np. prywatna opieka medyczna, OK system i in.

MIŁO, GDYBYŚ MIAŁ:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na produkcji (mile widziane)
  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym (mile widzane)

ZADANIA, JAKIE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • wykonanie wiązek
  • prace manualne
  • montaż mechaniczny i elektryczny podzespołów
  • montaż mechaniczny i elektryczny wyrobów gotowych
  • uruchamianie podzespołów i wyrobów gotowych

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Łódź. Nr ref. MON/037/IDŁ

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji