Pracownik produkcji/Monter

Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, opolskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy: premia uznaniowa do 10% oraz frekwencyjna (do 520zł)
  • Możliwość rozwoju i awansu w rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wolne weekendy
  • Bogaty system benefitów pracowniczych (ZFŚS, karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Sprawność fizyczna
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji - nie masz doświadczenia? Bez obaw, również zaprosimy Cię na rozmowę

  • Montaż produktów metalowych
  • Korzystanie z narzędzi ręcznych,
  • Podnoszenie i przenoszenie produktów

Aplikuj lub napisz sms o treści ’KTL’ pod nr 696 078 140.

Miejsce pracy: Kotlarnia

Nr ref.: PPK/037/PTO

Oferta dotyczy pracy stałej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji