Pracownik produkcji / monter

Fulco System Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Fulco System Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • montaż elementów małej architektury - ławki, kosze, stojaki rowerowe itd. (skręcanie)
  • proste prace ślusarskie (wiercenie, szlifowanie)
  • prace związane z logistyką na hali (załadunki, pakowanie)
  • czynności związane z zaopatrzeniem i logistyką poza halą (dostawy i odbiory materiałów)
  • montaże gotowych produktów u klienta

Miejsce pracy - Gliwice, ul. Portowa 16J.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach monterskich i ślusarskich
  • sprawność fizyczna, zdolności manualne
  • prawo jazdy kat. B (umiejętność prowadzenia samochodów dostawczych do 3,5 t.)
  • gotowość do krótkich wyjazdów montażowych
  • umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  • podstawowe uprawnienia elektryczne SEP
  • umiejętność spawania TIG, MIG/MAG
  • uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • stała umowa o pracę w pełnym wymiarze
  • praca na hali o wysokim standardzie
  • korzystanie z narzędzi wysokiej klasy
  • odzież robocza
  • ciekawa i różnorodna praca w rozwojowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez portal.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.