Pracownik produkcji/ Monter urządzeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Zatrudnienie stałe przez klienta - norweska firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji kominków
  • Wynagrodzenie na start 3800 zł brutto (okres próbny) + możliwość podniesienia wynagrodzenia do 4000 zł brutto przy kolejnej umowie
  • Benefity pozapłacowe ( m. in., prywatna opieka medyczna oraz grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Karta paliwowa w wysokości 200 zł netto/ m-c
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Własny dojazd do Kątów Wrocławskich (własny samochód)
  • Mile widziane doświadczenie w pracach montażowych na produkcji lub zamiłowanie do majsterkowania

Zadania:

  • Montaż kominków na linii produkcyjnej - składanie kominków zgodnie z instrukcją techniczną i specyfikacją
  • Obsługa podstawowych narzędzi produkcyjnych (np. wkrętarka)

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy