Pracownik produkcji - Monter placów zabaw

Kompan Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma Kompan Manufacturing Poland sp. z o.o, należąca do grupy przedsiębiorstw Kompan A/S jest jednym z największych producentów przestrzennych placów zabaw w Europie i na świecie. Dostarczamy swoje wyroby między innymi do Francji, Hiszpanii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Arabii Saudyjskiej.

Przyłączysz się do nas?

Szukamy współpracowników do pracy przy produkcji naszych wyjątkowych placów zabaw. Możesz pracować u nas na wielu stanowiskach ‒ między innymi w tapicerni, stolarni, szwalni, drukarni oraz obsługiwać specjalistyczne maszyny: suwnicę, maszynę CNC, wózek widłowy.

Praca w Kompan Manufacturing Poland Sp. z o.o. wymaga dokładności i precyzji, ale dostaniesz wszelkie potrzebne narzędzia i stosowne wsparcie oraz poznasz każdy etap produkcji naszych placów zabaw. Pracujemy na podstawie dokumentacji technicznej, gdyż większość produktów realizujemy na specjalne zamówienia klientów, a są to zazwyczaj światowe sieci restauracji szybkiej obsługi.

Jeśli jesteś dokładny i lubisz codziennie oglądać efekty swojej pracy, odezwij się do nas!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • jednozmianowy czas pracy
  • miesięczny system rozliczania nadgodzin
  • wspólne inicjatywy i wydarzenia
  • nieformalną atmosferę i płaską strukturę

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do naszego działu kadr!
Janusz Gąsiorowski, HR Specialist, odpowie na Twoje pytania.

Dane kontaktowe: tel. 883-769-139 ul. Przemysłowa 2, Kostrzyn nad Odrą

Bardzo proszę o zamieszczenie w Państwa CV klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Kompan Manufacturing Poland sp. z o.o, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko brygadzista. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Wymagania

Jeśli pracujesz dokładnie i lubisz oglądać piękne efekty swojej pracy odezwij się do nas!

Prezentacja firmy

Firma Kompan Manufacturing Poland Sp. z o.o, należąca do grupy pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia Obecnościowa, Premia Produkcyjna, Fundusz Socjalny, Opieka Medyczna, Ubezpieczenie na Życie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji