Opis stanowiska pracy

Praca w Jelczu Laskowice na produkcji okapów i silników elektrycznych do AGD.

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

- monter/monterka

- operator/operatorka wózka widłowego/maszyn

Poszukujemy osób TAKŻE BEZ DOŚWIADCZENIA!

Pracując otrzymujesz:

• bezpłatny transport do pracy i z pracy

• dofinansowanie do kantyny pracowniczej na obiady

Czeka na Ciebie:

• umowa o pracę tymczasową (możliwość przejścia w struktury klienta po 6 miesiącach)

• wynagrodzenie podstawowe plus premie dodatkowe

• dodatek za pracę w porze nocnej (nawet 800 zł brutto!)

• dodatki za pomysły (nawet 400 zł netto!)

• premia za polecenie pracownika (nawet do 4000 zł brutto)

Zaaplikuj już dziś wysyłając swoje CV ze zgodą RODO lub wyślij SMS o treści PRACA na numer 508 569 205, a my oddzwonimy!

Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705)

Prezentacja firmy

Don't worry be happy, we got this !

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Poszukujesz... stabilnej, ale nie nudnej pracy?
Szukamy właśnie Ciebie!
Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).
Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.
Pomagamy w znalezieniu pracy w wielu sektorach m.in.: mięsnym, w ogrodnictwie oraz na produkcję.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Praca na produkcji