PRACOWNIK PRODUKCJI/ MARKIZY I ROLETY/ NIEMCY

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

STANOWISKO PRACY:   PRACOWNIK PRODUKCJI/ MARKIZY I ROLETY

MIEJSCE PRACY: NIEMCY/ Bayern

Obowiązki:

  • Montaż podzespołów / części / rolet, markiz, zadaszeń

  • obsługa maszyn produkcyjnych/ do obróbki

  • Kompletowanie wyprodukowanych części / podzespołów
  • obsługa maszyn do produkcji profili PCV / Aluminium /

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność
  • doświadczenie mile widziane

  • język niemiecki/angielski

  • prawo jazdy kat. B  (mile widziane)

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.