Pracownik produkcji / magazynu z j.niemieckim

Hogo GmbH

Austria, zagranica

Hogo GmbH
AUSTRIACKI LEASING PRACOWNICZY HOGO jest niezawodnym partnerem w zakresie leasingu pracowniczego i wynajmu personelu tymczasowego oraz długoterminowego dla wszystkich branż, a także prywatnych projektów budowlanych i remontowych. Rozwój pracowników jest dla nas priorytetem – poprzez intensywne doradztwo, szkolenia i działania dokształcające sprawiamy, że nasi pracownicy są zawsze na bieżąco.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.

Nasza firma to ponad 11lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.

Zapewniamy austriacka umowę o prace, darmowe zakwaterowanie, 13 i 14 wypłatę (w budowlance opłacony BUAK).

Poszukujemy zarówno fachowców jak i pomocników!

Opis stanowiska

  • Do pracy w Austrii poszukujemy pracowników produkcji i magazynów, ze znajomością języka niemieckiego.
  • Posiadamy różne oferty na terenie całej Austrii.
  • Załadunek i rozładunek towaru, komisjonowanie towaru, pomoc przy produkcji.

*Dokładny zakres obowiązków jest uzależniony od doświadczenia pracownika!

Uprawnienia na wózki widłowe są mile widziane

Oferujemy

  • austriacką umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie
  • 13 i 14 wypłatę
  • stawki od 10.05€/godz brutto + dodatki zmianowe
  • składki oraz podatki opłacane w Austrii przez pracodawcę
  • możliwość podejmowania cotygodniowych zaliczek

Wymagania

auto do dyspozycji, aby dojeżdżać do pracy (nie ma możliwości dojazdu komunikacja miejska)
komunikatywna znajomość niemieckiego
gotowość do podjęcia pracy w wyznaczonym przez nas miejscu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hogo GmbH