Pracownik produkcji - luksusowe jachty - bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Goleniów, Szczecin, Nowogard, Łozienica, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Goleniów, Szczecin, Nowogard, Łozienica

OFERUJEMY - bezpieczny rejs w komfortowych warunkach:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, jasny system premii i awansów
  • nastawienie na rozwój pracownika, możliwość podnoszenia kwalifikacji - indywidualna ścieżka kariery, szkolenia specjalistyczne
  • współpracowników i przełożonych otwartych i przyjaźnie nastawionych, gotowych dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a w przypadku trudności rzucić kamizelkę ratunkową
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do- i z pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW - "od majtka do kapitana":

  • w przypadku braku doświadczenia, w zależności od działu: malowanie, laminowanie, szlifowanie, prace montażowe przy budowie jachtów
  • inne zadania dopasowane do wiedzy, predyspozycji i umiejętności

Pozwolenie na wpłynięcie do portu - OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • pozytywne nastawienie, koleżeńskość i umiejętność pracy w grupie
  • praca wre, gotowość do wykonywania obowiązków w oparciu o harmonogram 3-zmianowy
  • nie wymagamy doświadczenia! chociaż mile widziane, szczególnie w zakresie tworzyw sztucznych
  • mile widziane wykształcenie techniczne, a także obsługa wózków widłowych

Krzyknij: Ahoj przygodo i... aplikuj teraz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.