Pracownik produkcji (laminowanie natryskowe) - od 14 euro/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Overpelt,, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Overpelt,

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko laminiarza dla jednej z firm specjalizującej się w laminowaniu natryskowym oraz wytwarzaniu części basenów

Zakres obowiązków:

• wykonywanie elementów basenów z tworzywa (laminatu)

• przygotowywanie laminatu

• pokrywanie żywicą gotowych części

• woskowanie oraz zalewanie żywicą form do włókna szklanego

• praca z włóknem szklanym w zakresie cięcia oraz kładzenia

Nasze wymagania:

• umiejętność obsługi maszyny Venus

• doświadczenie w laminowaniu natryskowym - 2 lata

• znajomość j. angielskiego

• chęć podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:

umowę o pracę

14,00 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny 21,00 euro/godz.

• trzynastą pensję i prywatną opiekę medyczną

• opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu w Belgii oraz pomoc przy zorganizowaniu mieszkania

kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny w przypadku wyjazdu do Belgii samochodem

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy