Technologie Tworzyw Sztucznych

W związku z rozwojem naszej firmy w Goleniowskim Parku Przemysłowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI – LAMINIARZ

Miejsce pracy: Łozienica k. Goleniów

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • wykonywanie prac laminiarskich i montażowych przy produkcji jachtów
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych elementów

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności manualnych
  • umiejętności w posługiwaniu się elektronarzędziami
  • gotowości do pracy zmianowej
  • chęci do rozwoju zawodowego
  • umiejętności pracy w grupie
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stawka 18 zł brutto + 300 zł premii frekwencyjnej
  • dodatki za pracę w porze nocnej
  • dodatki za dodatkowe zadania i kompetencje
  • w pełni płatne nadgodziny
  • jasny system awansów i podwyżek wraz ze zdobywaniem doświadczenia
  • wsparcie w organizacji dojazdu
  • zapewniamy pełne specjalistyczne przeszkolenie do pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego przycisku: