Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?
  • Kontrola ilościowa i jakościowa
  • Segregacja odzieży
  • Pakowanie odzieży do kartonów

Czego oczekujemy?
  • Nie masz przeciwwskazań do podnoszenia kartonów do 18kg
  • Jesteś gotowy(a) podjąć pracę w systemie zmianowym (dwie lub trzy zmiany)

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Stawkę na poziomie 20zł brutto/godzinę
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych - 4zł brutto/godzinę
  • Bezpłatny transport na trasie Kraków- Skawina- Kraków (odjazd z Ronda Matecznego)
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej z dostępem do stołówki
  • Odzież roboczą
  • Dodatkową premię 300 zł brutto za polecenie pracownika

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji