Pracownik produkcji – kobiety i mężczyźni / praca od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • zdejmowanie towaru z linii produkcyjnej i układanie na palecie
  • oczyszczanie ułożonego towaru w razie konieczności

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji
  • zdolności manualne
  • chęć do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji (Wrocławski Park Przemysłowy, ul. Fabryczna 10)
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę koordynatora personalnego

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, już dziś otwórz się na współpracę z nami i WYŚLIJ CV.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania pod numerem tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.