ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji (K/M)

Miejsce pracy: Świdnik, Lublin, Mełgiew, Trawniki, Łęczna

Lekka praca bez doświadczenia, liczne premie!
Miejsce pracy: Lublin

Oferta:

  • Po okresie próbnym gwarantowane zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne i realne wynagrodzenie z licznymi premiami do 4000 zł netto
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Dla chętnych - możliwość dodatkowych, 100% płatnych godzin pracy
  • Wolne weekendy
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie PZU, rabaty: m.in. na zakup biletu do kina

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy od pon. do pt. w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji
  • Mile widziana znajomość obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych
  • Sprawność fizyczna
  • Praca również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zadania:

  • Przygotowywanie elementów pod dalsze procesy produkcji
  • Wymiarowanie za pomocą narzędzi gotowych detali
  • Układanie detali w kosze transportowe
  • Zabezpieczanie wyrobów do wysyłki
  • Obróbka tworzyw i detali
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy